Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}
COVID-19: “To ještě existuje?” COVID-19: “To ještě existuje?”
Neslyšíme už o něm tak často, ubylo očkovacích míst i testovacích stanů, populace je do jisté míry chráněna vakcinací, ale opravdu je “to” za námi? Svět se sice na první pohled vrátil do starých kolejí, je ale třeba co nejlépe zužitkovat zkušenosti nabyté během pandemie a přiznat si, že je mezi námi pořád dost těch, pro které by onemocnění COVID-19 mohlo představovat fatální výzvu. Následující článek je tak především připomenutím toho, co je stále velmi důležité.
Celý článek
Chřipka ze všech stran Chřipka ze všech stran
Chřipka je virové onemocnění, které lidskou populaci provází již po staletí. Neomezuje se pouze na zimní měsíce, jak by se mohlo zdát, ale má schopnost se šířit a mutovat, což vede k pravidelným sezónním epidemiím a občasným pandemiím s celosvětovým dosahem.
Celý článek
A víte, co je to viróza? A víte, co je to viróza?
Zima s sebou přináší nejen svátky, sníh a svařené víno, ale také něco mnohem méně příjemného – virózy. Tyto časté nemoci nás mohou překvapit kdykoliv během roku, ale v chladnějších měsících nabírají na síle. Ale co vlastně přesně znamená pojem "viróza"?
Celý článek
Nachlazení v podzimním kabátě - co byste měli vědět Nachlazení v podzimním kabátě - co byste měli vědět
Jakmile podzimní větry zavanou, nachlazení se často vkrádá na scénu, připravené zaskočit nás v nejméně vhodnou chvíli. A zatímco nás dospělé může potkat 2-3x ročně, naše malé ratolesti mohou být vystaveny této nepříjemné kratochvíli až osmkrát do roka. Co je příčinou tohoto jevu? Jak nám nachlazení komplikuje život? A jak tyto komplikace co nejvíce zmírnit?
Celý článek
Migréna není zdaleka jen bolest hlavy Migréna není zdaleka jen bolest hlavy
Migréna je jedním z nejčastějších neurologických problémů, kterému naše společnost čelí. Toto složité a mnohovrstevnaté onemocnění postihuje zhruba 12 % celosvětové dospělé populace, což znamená, že jeden z osmi dospělých jedinců se v průběhu svého života setká s bolestmi spojenými s migrénou.
Celý článek

Expresní doručení Produkty máme skladem, export skladových položek do 24 hodin.

PoradímePokud máte dotaz, obraťte se na nás. Máme znalosti z oboru, nejsme pouze eshop.

Kvalita a spolehlivostDodáváme do více jak 30 zdravotnických zařízení.

Medispot.cz na Firmy.cz
Moderní eshop od Webmiumeshop